FURNITURE / Chairs and Stools / Stools 7748398
nr 774 8398
STOOLS
one pair, 19th century, varav 1st bemålad, wear.
1 par, 1800-tal, varav 1st bemålad
Condition: slitage
1000
SEK 1100
Monday August 27 2012
at 19:08:38
600 kr
550 kr
1.000 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr