![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Serigrafi 10717569
*
nr 1071 7569
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Serigrafi, Richard Ryan (f. 1974), PT, 4/10, bladets mått: 48x63
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 28 november 2016
kl 19:28:57
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/11 12:23:48
1
150 kr
28/11 00:04:21
2
Vinnande bud
28/11 18:12:33
3
250 kr
28/11 18:12:33
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Richard Ryan
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Läs mer om Richard Ryan
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier richard ryan serigrafi svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08
-
6013 Färglitografi
Jan Andersson (f. 1955), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:59
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52
-
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55
-
6309 Färglitografi
Olle Bonniér (1925-2016), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:16
*
Richard Ryan
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Richard Ryan
nr 1071 7569
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Serigrafi, Richard Ryan (f. 1974), PT, 4/10, bladets mått: 48x63
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 28 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/11 12:23:48 | 1 | 150 kr |
28/11 00:04:21 | 2 | Vinnande bud |
28/11 18:12:33 | 3 | 250 kr |
28/11 18:12:33 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Richard Ryan
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.Läs mer om Richard Ryan
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier richard ryan serigrafi svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08 -
6013 Färglitografi
Jan Andersson (f. 1955), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:59
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52 -
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55 -
6309 Färglitografi
Olle Bonniér (1925-2016), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:16