ART / Oil paintings / Oil painting 11536226
nr 1153 6226
OIL PAINTING
19th century, Par på bro, signed, pannå, 17x26,
1800-tal, Par på bro, signerad, pannå, 17x26
600
SEK 450
Monday December 18 2017
at 20:19:06
300 kr
400 kr