KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8849834
nr 884 9834
Etsning
oidentifierad konstnär, 22/30, Vårvinter, signerad. , motivet: 19x20
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 mars 2014
kl 20:46:58
30/3 20:47:34