KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8849834

nr 884 9834

Etsning

oidentifierad konstnär, 22/30, Vårvinter, signerad. , motivet: 19x20

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 31 mars 2014
kl 20:46:58

30/3 20:47:34 1      Vinnande bud