KONST / Litografier / Akvatint 12113007
nr 1211 3007
Enrico Benaglia
(f. 1938), Italien
Akvatint, Man och siren. Signerad, numrerad 3/90. Motivet: 56x42 cm
Enrico Benaglia, italiensk bildkonstnär född i Rom 1938.
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 20:02:36
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
22 okt
Enrico Benaglia
Läs mer om Enrico Benaglia