KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12411426
nr 1241 1426
Håkan Thunborg, hus, signerad2007. Olja på duk, 46x55
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:43:31
17/3 13:01:38
Lis Husberg (f. 1920)