KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12411426

nr 1241 1426

Håkan Thunborg, hus, signerad2007. Olja på duk, 46x55

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:43:31

17/3 13:01:38 1      Vinnande bud

Lis Husberg (f. 1920)