KONST / Litografier / Färglitografi 12286004
nr 1228 6004
Stefan MÃ…S Persson
(f. 1957), Sverige
Färglitografi, Babels torn. Signerad, numrerad 1/160. Motivet: 38x28 cm
Stefan MÅS Persson, svensk bildkonstnär född 1957.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 januari 2019
kl 18:12:14
100 kr
150 kr
Stefan MÃ…S Persson
Läs mer om Stefan MÃ…S Persson