KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17569024

nr 1756 9024

Etsning

italiensk konstnär, Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Bildmått: 29x40 cm, yttermått inklusive ram: 51x71 cm. Signerad

Utrop:

600 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 00:54:52)
Uppdatera
Visning

Auktionen
avslutas:

måndag 2 februari kl 20:07:38

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor