KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15528272
nr 1552 8272
Lauritz Falk
(1909-1990), Sverige
Flicka. Signerad, daterad -78. Akvarell, bildmått: 34x29 cm, yttermått inklusive ram: 51x45 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 juli 2023
kl 18:13:16
17/7 18:07:33
Lauritz Falk
Läs mer om Lauritz Falk