KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15707233

nr 1570 7233

Arvid Öström

(1889-1955), Sverige

Oljemålning, Signerad, stilleben. Olja på pannå, 25x19 cm, yttermått inklusive ram: 35x30 cm

Arvid Öström, svensk bildkonstnär född 1889, död 1955.

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 16 oktober 2023
kl 18:26:24

14/10 11:14:57 1      300 kr
15/10 17:51:29 2      Vinnande bud

Arvid Öström

Läs mer om Arvid Öström