MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Barnstolar 13385469

nr 1338 5469

Barnstolar

Ett par, LC-stolen, korgmöbel, sitthöjd 32 cm ca

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 27 juli 2020
kl 19:34:52

20/7 12:50:38 1      Vinnande bud