ART / Lithographs / Litograph 8181105
nr 818 1105
LITOGRAPH
Göran Boström, 181/220, signerad-94, subject size: 30x40,
Göran Boström, 181/220, signerad-94, motivets mått: 30x40
SEK 300
Monday April 1 2013
at 19:06:10
100 kr
250 kr