KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13496119
nr 1349 6119
Christer Edwardsson Schmiterlöw
(f. 1926), Sverige
Oljemålning, "Argentinskt krog", Signerad. Olja på duk, 72x91 cm
Kondition: slitage
Christer Edwardsson Schmiterlöw, svensk bildkonstnär född 1926.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 september 2020
kl 18:54:48
26/9 09:50:27
Läs mer om Christer Edwardsson Schmiterlöw