KONST / Litografier / Färglitografi 12916319

nr 1291 6319

Färglitografi

Georges Lambert, Bergsby, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad. Motivet: 68x49 cm

Kondition: fuktskadad passepartout

Utrop:

400 kr

måndag 25 november 2019
kl 18:32:47