KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848377
nr 1284 8377
Oidentifierad konstnär. Signerad -44, Stockholmsmotiv. Olja på pannå, 53x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 19:22:11
150 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr