KONST / Litografier / Litografi 12645604
nr 1264 5604
Curt Asker
(f. 1930), Sverige
Litografi, Signerad. Bladets mått: 32x23 cm
Curt Asker, svensk målare, grafiker och skulptör född 1930.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 juli 2019
kl 18:44:32
12/7 13:29:48