KONST / Litografier / Färglitografier 14099236
nr 1409 9236
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerade, numrerade, oramade lösa blad, bladets mått: 70x50 - 77x56 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 18:50:15
350 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.500 kr
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd