KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 9344406
nr 934 4406
Färgetsning
Oidentifierad konstnär, signerad, "Maya", 1980, motivet: 49 x 59
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 januari 2015
kl 19:36:40
12/1 18:02:49
12 jan
e-auktion
Läs mer om e-auktion