ART / Etchings etc / Dry points 13824005
nr 1382 4005
Sixten Haage
(1926-2021), Sverige
4 pcs. Sixten Haage (b. 1926), Sweden. Industrifasad. Signed, numrerade 3/150, dated -78. Sheet: 59x69 cm, oramade löst blad,
DRY POINTS, 4 st. Sixten Haage (f. 1926), Sverige. Industrifasad. Signerade, numrerade 3/150, daterad -78. Bladets mått: 59x69 cm, oramade löst blad
800
SEK 700
Monday Mars 1 2021
at 18:05:13
600 kr
600 kr
600 kr (Robot)
Sixten Haage
Read more about Sixten Haage