KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12086285
nr 1208 6285
Blandteknik
signerad PO Berg, blyerts / kol, daterad -68. Motivet: 52x41 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 oktober 2018
kl 18:46:15
26/9 21:31:36
Märthaskolan