KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 7063503

nr 706 3503

Gouache

signerad, italienskt motiv, 24x43

Utrop:

700 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 augusti 2011
kl 18:00:38

31/7 13:30:29 1      Vinnande bud

Gouache