KONST / Litografier / Serigrafi 10123030
nr 1012 3030
Elli Hemberg
(1896-1994), Sverige
Serigrafi, Elli Hemberg (1896-1994), 42/50, signerad, motivet: 33x15
Elli Hemberg, svensk bildkonstnär född 1896, död 1994 .
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 januari 2016
kl 18:15:27
18/1 15:31:51