KONST / Litografier / Färglitografi 14145429
nr 1414 5429
Franco Costa
(f. 1934), Italien
Färglitografi, Signerad, numrerad 80/250, segelbåtar. Bildmått: 80x60cm, yttermått inklusive ram: 100x70cm
Franco Costa, född 1934, italiensk målare,
Utrop:
800 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 18:03:18
500 kr
600 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr