KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14927161
nr 1492 7161
Oidentifierad konstnär. Signerad Finger, "Taormina". Olja på pannå, 69x98 cm, yttermått inklusive ram: 82x111 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 september 2022
kl 19:36:29
24/9 04:37:59
250 kr
26/9 17:50:11