ART / Lithographs / Litografiskt tryck 9636178
nr 963 6178
Litografiskt tryck
efter Nils Kreuger, gårdsmotiv med häst. signed, 76x104, wear.
efter Nils Kreuger, gårdsmotiv med häst. signerad, 76x104
Condition: slitage
SEK 100
Monday May 25 2015
at 19:02:16
24/5 06:12:12