FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Pipe stand 16793170

nr 1679 3170

PIPE STAND

hörnmodell, 19th century. Height: 75 cm, wear.

hörnmodell, 1800-tal. Höjd: 75 cm

Condition: slitage

SEK 100

Monday February 17 2025
at 20:09:49

17/2 16:19:50 1      Vinnande bud