KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12769088

nr 1276 9088

Signerad Maruin. Olja på duk, 110x110 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 23 september 2019
kl 20:39:14