KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12769088
*
nr 1276 9088
Oljemålning
Signerad Maruin. Olja på duk, 110x110 cm
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 23 september 2019
kl 20:39:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/9 06:46:28
1
700 kr
21/9 03:37:17
2
800 kr
22/9 19:51:17
3
1.000 kr
23/9 14:40:41
4
1.200 kr
23/9 15:13:27
3
1.300 kr
23/9 18:15:14
4
2.000 kr
23/9 18:47:56
3
1.900 kr
23/9 18:47:56
4
2.000 kr (Budbetjänt)
23/9 18:53:02
3
2.200 kr
23/9 19:37:38
5
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:12
-
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:51
-
8153 Oljemålning
Ann-Christine Jensman, Signerad, torgscen. Olja på..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:33
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:22
-
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:42
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1276 9088
Oljemålning
Signerad Maruin. Olja på duk, 110x110 cm
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 2.400 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 23 september 2019 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 19/9 06:46:28 | 1 | 700 kr |
| 21/9 03:37:17 | 2 | 800 kr |
| 22/9 19:51:17 | 3 | 1.000 kr |
| 23/9 14:40:41 | 4 | 1.200 kr |
| 23/9 15:13:27 | 3 | 1.300 kr |
| 23/9 18:15:14 | 4 | 2.000 kr |
| 23/9 18:47:56 | 3 | 1.900 kr |
| 23/9 18:47:56 | 4 | 2.000 kr (Budbetjänt) |
| 23/9 18:53:02 | 3 | 2.200 kr |
| 23/9 19:37:38 | 5 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:12 -
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:51 -
8153 Oljemålning
Ann-Christine Jensman, Signerad, torgscen. Olja på..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:33
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:20 -
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:22 -
8363 Oljemålning
Bengt Olof Andréen (1919-2016), Signerad. Olja på ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:42



