KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9759012

nr 975 9012

Akvarell

Signerad, Stockholm från söder, 25x35

Utrop:

600 kr

måndag 24 augusti 2015
kl 18:28:50

  • Tema
  • 24 aug

Stockholmsmotiv

Läs mer om Stockholmsmotiv