ART / Lithographs / Giclée 13725015
nr 1372 5015
Lars Eje Larsson
(f. 1954), Sverige
Lars Eje Larsson (b. 1954), Sweden. "Pots". Signed, numbered 10/100. Subject: ca 28x38 cm, unframed,
Gicléetryck, "Pots". Signerad, numrerad 10/100. Motivet: ca 28x38 cm, oramat löst blad
Lars Eje Larsson, Swedish painter, born 1954.
SEK 100
Monday January 18 2021
at 19:08:41
13/1 23:23:30