ÖVRIGT / Speglar / Spegel 17475328
nr 1747 5328
Gustaviansk stil, 104x47 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 8 december 2025
kl 18:36:12
7/12 23:28:03
Den Gustavianska stilen