ART / Lithographs / Litograph in colors 15763556
nr 1576 3556
Jean-Louis Forain
(1852-1931), Frankrike
Jean-Louis Forain (1852-1931), Frankrike. "Etude de nos, de dos". Mongramsignerad i tryck. Färglitografi. Bladets mått: 18x28, yttermått inklusive ram: 37x52 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, "Etude de nos, de dos". Mongramsignerad i tryck. Färglitografi. Bladets mått: 18x28, yttermått inklusive ram: 37x52 cm
Jean-Louis Forain, Swedish painter, born 1852, dead 1931.
600
SEK 350
Monday November 6 2023
at 20:30:09
200 kr
150 kr
200 kr (Robot)
300 kr
Jean-Louis Forain
Read more about Jean-Louis Forain