KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13789104
nr 1378 9104
Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Olja på duk, 28x37, yttermått inklusive ram: 42x52 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 februari 2021
kl 18:38:58
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)