ART / Lithographs / Litograph in colors 13614615
nr 1361 4615
Lenny Clarhäll
(f. 1938), Sverige
Lenny Clarhäll (b. 1938), Sweden. Signed, numbered 181/460, dated 1989, "Partiet är dess medlemmar". Subject: 31x42,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 181/460, daterad 1989, "Partiet är dess medlemmar". Motivet: 31x42 cm
Lenny Clarhäll, born 1938, Swedish.
SEK 100
Monday November 23 2020
at 19:37:09
23/11 10:53:55