KONST / Litografier / Färglitografi 14409098

nr 1440 9098

Gunilla Bade

(f. 1946), Sverige

Mandariner i korg. Signerad, numrerad 175/350, daterad -81. Färglitografi, bildmått: 23x26 cm, yttermått inklusive ram: 42x44 cm

Gunilla Bade, svensk bildkonstnär född 1946.

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 20 december 2021
kl 18:56:21

20/12 18:45:54 1      Vinnande bud

Gunilla Bade

Läs mer om Gunilla Bade