ART / Lithographs / Litograph in colors 14688160
nr 1468 8160
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sweden. Signed, numbered 235/1500, oramad löst blad. Litograph in colors. Sheet: 62x45 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 235/1500, oramad löst blad. Färglitografi. Bladets mått: 62x45 cm
SEK 100
Tuesday May 24 2022
at 19:49:52
19/5 23:01:10
Carl Fredrik Reuterswärd
Read more about Carl Fredrik Reuterswärd