ÖVRIGT / Diverse / Golvaskkopp 11108110
*
nr 1110 8110
Golvaskkopp
1960-tal, höjd: 67 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 19:44:09
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/5 19:34:34
1
Vinnande bud
22/5 16:43:03
2
200 kr
22/5 16:43:03
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvaskkopp
-
5309 Askfat
på ställning, 1950-tal. Höjd: 80 cm
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:53
-
5071 Bordskanon
mässing, gravyr. Längd: 38cm
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:48
-
5070 Brandspruta
Längd: 81cm
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:19
-
5276 Bricka
Jugend, Koppar, 47x60 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:31
-
5285 Fat
cloisonnéarbete. Diameter: 31 cm
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:18
-
5052 Fat
mässing. Längd: 57cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:31
*
Golvaskkopp
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 8110
Golvaskkopp
1960-tal, höjd: 67 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
19/5 19:34:34 | 1 | Vinnande bud |
22/5 16:43:03 | 2 | 200 kr |
22/5 16:43:03 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvaskkopp
-
5309 Askfat
på ställning, 1950-tal. Höjd: 80 cm
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:53 -
5071 Bordskanon
mässing, gravyr. Längd: 38cm
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:48 -
5070 Brandspruta
Längd: 81cm
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:19
-
5276 Bricka
Jugend, Koppar, 47x60 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:31 -
5285 Fat
cloisonnéarbete. Diameter: 31 cm
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:18 -
5052 Fat
mässing. Längd: 57cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:31