MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Dekorelement 15759144
nr 1575 9144
Dekorelement
4 pcs, wood, 35x14 cm, wear, damages.
4 st, trä, 35x14 cm
Condition: slitage, skador
SEK 200
Monday October 30 2023
at 19:44:54
100 kr
150 kr