ART / Etchings etc / Colour etching 14045004
nr 1404 5004
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Pär Gunnar Thelander (b. 1936), Sweden. Signed, numbered 48/100, dated 1977, Haskel 135. Unframed. Subject: ca 130x88 cm. Sheet: 140x96, 5 cm,
COLOUR ETCHING, Signerad, numrerad 48/100, daterad 1977, Haskel 135. Oramat löst blad. Motivet: ca 130x88 cm. Bladets mått: 140x96,5 cm
2000
SEK 1100
Monday June 21 2021
at 18:42:17
1.000 kr
Pär Gunnar Thelander
Read more about Pär Gunnar Thelander
Pär Gunnar Thelander
nr 1404 5004
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
| Estimate: | 2000 |
| Sold: | SEK 1100 |
Monday June 21 2021 |
Pär Gunnar Thelander