KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16592075
nr 1659 2075
Hans Richter
(1888-1976), Tyskland
Etsning, Signerad ej numrerad, 27x20 cm, yttermått inklusive ram: 42x34 cm
Hans Richter, tysk bildkonstnär född 1888, död 1976.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 november 2024
kl 20:23:34
18/11 20:13:46
18 nov