ART / Lithographs / Litograph 8445337
nr 844 5337
Joan Miró
(1893-1983), Spanien
efter Joan Miró (1893-1983), museiutgåva, 386/2000, subject size: 23x32,
LITOGRAPH (F), efter Joan Miró (1893-1983), museiutgåva, 386/2000, motivets mått: 23x32
1000
SEK 600
Monday September 2 2013
at 18:33:17
27/8 14:51:15
30/8 08:42:25
500 kr