KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 9591847

nr 959 1847

Lasse Stevenfeldt

(1930-2014), Sverige

Skulptur, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), bemålad gips, ej signerad, 45x45 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 maj 2015
kl 18:56:48

2/5 21:16:53 1      Vinnande bud

Lasse Stevenfeldt

Läs mer om Lasse Stevenfeldt