KONST / Litografier / Färglitografi 8703518
nr 870 3518
Färglitografi
oidentifierad konstnär, signerad, Figurer på bänk, motivet: 25 x 33
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 januari 2014
kl 19:04:21
100 kr
150 kr