FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 13803451
nr 1380 3451
Carl Malmsten
(1888-1972), Sverige
one pair, Carl Malmsten (1888-1972), Sweden. Brännstämplade, laserade, wear.
CHAIRS, Ett par, Brännstämplade, laserade
Condition: slitage
1000
SEK 1000
Monday February 22 2021
at 18:42:17
500 kr
700 kr
800 kr (Robot)
1.000 kr