ART / Lithographs / Graphic art 13956726
nr 1395 6726
GRAPHIC ART
2 pcs, France, erotiska, outer dimensions including frame: 46x38, wear.
2 st, Frankrike, erotiska, yttermått inklusive ram: 46x38 cm. Ej signerad
Condition: slitage
600
SEK 350
Monday May 3 2021
at 18:15:57
200 kr
300 kr