FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 14499378

nr 1449 9378

CHAIRS

3 pcs, 1950 / 1960-tal, klädda med Josef Franktyg "Primavera", wear, damages.

3 st, 1950 / 1960-tal, klädda med Josef Franktyg "Primavera"

Condition: slitage, skador

1500

SEK 3600

Monday February 21 2022
at 18:04:21