KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16635290
nr 1663 5290
Al Wagiella (f. 1939). Signerad, daterad -76, Balettdansös, 72x91 cm, yttermått inklusive ram: 77x96 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 december 2024
kl 18:14:42
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr