KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16635290

nr 1663 5290

Al Wagiella (f. 1939). Signerad, daterad -76, Balettdansös, 72x91 cm, yttermått inklusive ram: 77x96 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 2 december 2024
kl 18:14:42