KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15671011

nr 1567 1011

signerad E Hughes, Porträtt. Olja på duk, 54x45 cm, yttermått inklusive ram: 84x75 cm

Kondition: dukskada

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 25 september 2023
kl 19:55:59

9/9 02:39:00 1      3.000 kr
25/9 19:50:59 2      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 25 sep

Klassiska

Läs mer om Klassiska