KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12419595

nr 1241 9595

Oidentifierad konstnär. Signerad Edith, marin. Olja på pannå, 13x17

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:29:54

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor