KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14505076

nr 1450 5076

Harry Harryan

(1895-1948), Sverige

Oljemålning, Signerad, Stockholmsmotiv. Olja på duk, 39x72, yttermått inklusive ram: 51x85 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 21 februari 2022
kl 18:10:44

20/2 20:37:59 1      700 kr
21/2 17:59:32 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 21 feb

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Harry Harryan

Läs mer om Harry Harryan