KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16558079
nr 1655 8079
Johan Bladh
(1893-1976), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 45x37cm, yttermått inklusive ram: 51x43cm
Johan Bladh, svensk målare född 1893, död 1976.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 november 2024
kl 18:08:51
100 kr
150 kr
200 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)